Kros 2022

01.06.2022

Na letošním ročníku Nekořského krosu bylo díky pěknému počasí a delší pauze velmi plno. Nekořský kros byl opět zapojen do seriálu závodů Iscarex CUP 2022, který na start přivedl 157 běžců.

Po více jak roční COVID pauze jsme se tento rok s naším týmem FbC Nekoř opět jako v roce 2019/20 zúčastnili Florbalové ligy Orlických hor (soutěž lze nalézt na facebookových stránkách), která se pravidelně hraje ve víceúčelové hale v Dolní Dobrouči.

Drakiáda

10.10.2021

Opět nefoukalo!? Děti si tak s draky museli zaběhat. A když byli dostatečně vyběhané, mohli si zhotovit dračí náhrdelník. Z dračích kapek krve (šípku), kterých museli natrhat tolik, kolik jim bylo let a z dračího oka (kaštanu). Kdo si vyrobil náhrdelník, dostal za odměnu občerstvení, aby měl další síly na běh s drakem.

Letošní pohádková cesta se bude kvůli dlouhodobě nepříznivému počasí konat na zimním stadionu. Doufáme, že se počasí alespoň trochu na chvíli umoudří a akce se bude moci konat. O případných opatřeních (k počasí) Vás ještě budeme zde informovat.

Ze špacíru

12.08.2021

Po roční odmlce, způsobené covidovou pandemií, uspořádala TJ Sokol Nekoř letos již

Po stopách Nekořského potoka. Soutěž o nejlepší fotografii ze špacíru a drobné občerstvení...

17.5.2021 zvažovali jsme uspořádání krosu s opatřeními. Nakonec jsme se ale shodli, že závod bez soupeřů, diváků, občerstvení a zázemí kabin nikdy nevytvoří správnou atmosféru. To by nebyl závod! Proto bohužel Nekořský kros 2021 RUŠÍME.

Aktuality z kalendářů TJ Sokol Nekoř červený, Šachy Nekoř šedý