Aktuality

Bohužel se odložená Výroční schůze již nebude moci uskutečnit. Chtěli bychom Vás proto informovat o dění ve spolku od poslední Valné hromady.

Drakiáda

11.10.2020

12.10.2020 Drakiáda se s ohledem na bezvětří docela vydařila

1. účast dvanácti hráčů mě potěšila. Ještě více mě však potěšil zájem šachistů z okolí. A pro ty, co se u nás ještě nebyli podívat, znovu opakuji. Na našich trénincích jsou vítáni VŠICHNI co mají zájem si zahrát šachy nebo se je naučit hrát. To znamená: hráči z okolních klubů, týmů, spolků... i každý kdo neumí táhnout ani pěšcem...

Sportovní hry

19.07.2020

Každou neděli od 19.7.2020 bude pro děti od 7 do 15 let na víceúčelovém hřišti v Nekoři připraven program: Kolektivní sporty (florbal, fotbal,...)

Šachy NEKoř Vás všechny zvou na šachový turnaj. Turnaj ve kterém je důležitý nejen šachový důvtip, ale i rychlost. Žádný šnek tu neobstojí. :) Podrobnosti: ZDE

Kros se letos bohužel nepoběží. Chtěli jsme nějaký termín na podzim, ale volno je až koncem října a nebo listopad, což už je pozdě, tak to pro letošní rok odpískáme.

v Neděli 1.3.2020 od 14 hodin v nekořském Kulturním domě pořádají obec Nekoř a spolky Nekoř Dětský maškarní karneval.

Aktuality z kalendářů TJ Sokol Nekoř červený, Šachy Nekoř šedý